Benim Kitabım’ı okumadan önce bu tür birçok kitap okudum. Hepsi deneyimler üzerine kurulu ve birbirine benziyordu. İlk kez Bilinçüstü’nden yaşamayı bu kitapla öğrendim. İlginç bir tecrübe oldu. Hayatıma bunu hemen uyguladım ve bazı şeylerin değiştiğini fark ettim. Örneğin, uzun zamandır bir spor merkezine menajer olma hayalim vardı. Bunun için Benim Kitabım’ın öğretilerini adım adım uyguladım ve bu hayalim sanki mucizevi bir şekilde gerçek oldu. Geçmişte yaşananlar için artık endişe etmiyorum. Oldu ve bitti şeklinde bakıyorum. Artık Bilinçüstü’nden yürüyorum. Şimdide yaşıyorum. Berend çok özel bir insan. Onunla annem sayesinde tanıştım ve dünyaya bakış açım değişti.
Berend’in dediği gibi “Life is Beautiful.”
Tülin Yıldırım

Benim Kitabım artık benim oldu
Bir felsefeci, tarihçi ve siyasetçi olarak yıllardır bu alanda birçok kitap okudum. İster tasavvuf olsun, isterse esoterik, parapsikolojik kaynakları da irdeledim. Budizm’den Batı mistisizme veya agnostik geleneklere ait eserleri ve ekolleri irdeledim ve dersler verdim. Antik Çağ’dan modern dönemlere kadar birçok neşriyat yapıldı. Napoleon Hill’den Secret kitabı yazarlarına kadar… Ancak ’Benim Kitabım’ adeta tüm bu geleneklerin ve modern fiziğin teoremleri doğrultusunda, bize derli toplu yeni bir kılavuz sunuyor. Hem felsefi hem de esoterik gelenekle örtüşen, bu kitapta hayatınıza yön vermenize yarayacak birçok tezler ve ipuçlarını bulacaksınız. Hani Yunus diyor ya: ‘’Bir ben var benden içeri’’.
Evet hayatımızda bir ‘’ben’’ var bir de ‘’başka ben’’. Biri ete kemiğe bürünen, Yunus diye görünen, biri de bunun ötesindeki ‘ben’. Çok içerlerde. Benim Kitabım size bu ‘Beni’ keşfetmenizi öğretiyor. Kendinizi iyi tanıyın. Kimsiniz nesiniz ve kim olmak istiyorsunuz? Muhakkak bu kitabı okuyunuz. Yarın başka türlü düşüneceksiniz.
Başka türlü davranacaksınız!
Felsefeci, Tarihçi ve Siyasetçi
Zafer Aydoğdu

Kendi gücümüzden başka hiçbir şeyi aramadığımız fark ettim ve bu gücü nasıl kullanacağımızın anahtarı Benim Kitabım’da!
O gün, iş yerinin ikinci hizmet verdiği binaya içgüdüsel olarak, daha rahat çalışacağımı düşünerek gittim. Hayatımda zaten kuantum düşünceyi belirli yerlerde uygulamaya başladığım bir dönemdi. Ancak kafam karışıktı. Mutsuz olduğumu düşünüyordum, bir şeyler eksikti ve içimde hep bir boşluk vardı, arayış içerisindeydim. Kendi içimden lütfen bana yol göster Tanrım diyordum. Koridorda yürürken Berend ile karşılaştık, yanındaki kişi bizi tanıştırdı. Oradan ayrılmak istemedim ve yanına oturdum, kitap yazdığından bahsetti. ‘Kuantum’ ile ilgili olduğunu söylediği anda yüzümde kocaman bir gülümseme belirdi, bu gülüşün ardında aradığımı bulmanın huzuru ve yüceliği gizliydi. Benim için yazılmış Benim Kitabım’ın bir kopyasını bana teslim etti, gerçekten de benim kitabımdı. Bütün taşlar yerine oturmuştu.
Şu an Benim Kitabım’da bu önsözlere katkımın olması benim hayal gücümle olmuştur ve bu gücü nasıl kullanacağımızın anahtarı Benim Kitabım’da!
Ceren Yüksel Kabaoğlu

Kitabı ilk kez elime aldığımda, farklı bir enerjisinin olduğunu daha ilk satırlarında hissettim. Alışıla gelmiş kalıpların dışında bir şeyler sunacağını, son sözün en başta yazılmasından anlamıştım.
‘İçimden gelen bir ses…’ Bu sese kulak vermelisin.
Kendini tanımak ve anlamak için bir yol bulabilirsin artık. Bizi ayakta tutan enerjiyi ve bunu doğru kullanmayı…
Keşkelerle dolu bir hayatım yok artık. Geçmiş, zaten geçmiş adı üstünde. Bana hizmet eden ne varsa benimle, olmayanları yok sayıyorum. Önüme bakıyorum.
Daha mutluyum.
İstediğim Yaşam şekli için, Benim Kitabım.
Benim Kitabım, senin hayatın…
Ahmet Faraklit

Benim Kitabım, madde evreninde yaşayan insan varlığın, sadece bedenden ibaret olmadığını, açık ve sürükleyici bir dille anlatan, güzel bir rehber. İnsan, Benim Kitabım ile Akıl-Düşünce-Bilinç bağlantısını rahatlıkla kurabiliyor. Madde evreninde tekâmül yolculuğuna çıkmış olan insan, duyuları ile kendisine çizmiş olduğu sanal sınırları, aşacak güç ve mümkünatları kolayca bulup, geliştirebiliyor.

Yaradılışı gereği, sahip olduğu, sonsuz-sınırsız potansiyellerden bihaber olan insan, Benim Kitabım ile önce, madde evreninin anlaşılabiliriliğini kavrayabiliyor; sonra da asıl olan Enerjisel-Bilinçsel varlığı ile bağ kurmaya vakıf oluyor.
Akıl-Düşünce ve Bilinç’i, aynı frekansta rezone olmaya ikna ederek, yeni bir Farkındalığın ötesinde, sorgulama metodlarıyla, insanı her an uyanık kalmaya yöneltiyor.
Benim Kitabım’a emeği geçen, yazar-çevirmen, baskı dağıtım herkese teşekkürler.
Selçuk Aygüneş

Kendi hayatını kendin yönetirsin. Bu kitabı okumak çok ilham verici!
Ne elde etmek istediğini belirler, rezonans oluşturur ve iletirsin.
Benim Kitabım’ı okuduktan sonra her şeyi farklı deneyimlersin. Yaptığın her şeyde... Hiçbir şey tesadüf değildir.
Karin Langhout-Elzinga

Ben Bilinçüstü’yüm.
ŞİMDİ dünyan ve hayatın değişecektir.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Zaman. Nedir ki zaman. Zaman yoktur. Zaman tasarlanmış bir şeydir. Yalnızca ŞİMDİ vardır.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Çok yoğun, zaman yok, para yok, Benim Kitabım’ı okuyarak ve uygulayarak ŞİMDİ bunlar artık bitti.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Düşüncelerinden yola çıkarak rezonans oluşturursun ve kendi uzun metrajlı filminde bir figüran olarak, istediğin durumu ortaya koyarsın ve onu ŞİMDİ İnsan Benliğinden elde edeceksin.
Ben Bilinçüstü’yüm.
%100 arzu ve %100 güvene sahip ol ve ŞİMDİ Bilinçüstü’ne yalnızca sana hizmet edenleri ilet.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Benim Kitabım’ı okuduktan ve uyguladıktan sonra ŞİMDİ her şey açık ve net.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Benim Kitabım ŞİMDİ Benim Kitabım.
Ben Bilinçüstü’yüm.
Diana ve Berend, bu kitabın önsözüne katkıda bulunmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim, bu benim için büyük bir onur.
ŞİMDİ dünyam ve hayatım sonsuza dek değişti, teşekkürler!
Dirk van den Akker

‘İstediğin durumu elde et. Aklıma gelen ilk tepki: ‘Severek! Peki,nasıl?’
Bir kısa süre sonra bu soruyu sormayı bıraktım. Berend ve Diana, okuyucuda ortaya çıkan soruları ve şüpheleri anlıyorlar ve ardından her seferinde buna iyi bir cevap veriyorlar.
Bir okuyucu olarak ciddiye alındığını hissediyor ve konuyu giderek daha iyi anlamaya başlıyorsun.
Sonuç olarak, 'Ben Bilinçüstü’yüm' ve 'Bana hizmet ediyor mu?', gibi kavramları her durumda uygulayabilirsin. Her zaman yeniden başvurabileceğim bilgi, bana kişisel olarak çok destek veriyor ve her şeyi çok daha basit ve net hale getiriyor.
Sherry Kalpoe

Benim Kitabım… Benim için yazılmış. Kendime ve Bilinçüstü’ne daha yakın bir yaşamam için.
Tam potansiyelime ve daha fazlasına ulaşmam için. Benim Kitabım’ı okuduğunda… O artık senin kitabın. Seni en iyi halin olmaya götüren bir yolculuk. ŞİMDİ'de yaşamayı ve olumsuz düşüncelerden kurtulmayı öğreten. Benim Kitabım pek çok iç görü verdi ve özellikle huzur… Olmuş ve henüz olmamış şeyler için endişelenmeyi bırakmayı.
Berend'in dediği gibi, dünün rüzgârında yelken açamazsın!
Lonneke Meijer

Bu kitap, alışmam gereken İnsan Benliği ve Bilinçüstü kavramlarından bahsediyor, ancak açık ve net bir açıklama sayesinde çabucak kavradım. İçeriğin çoğu yeni şeyler değil, ancak Benim Kitabım günlük hayatta yaşadığım süreçleri basit bir şekilde anlatıyor. Fakat Benim Kitabım’daki pek çok kelime benim için yeni, bana iç görü ve ilham veriyor, günlük hayatımı daha aydınlık ve eğlenceli hale getiriyor!
Bu benim için dikkatimi ve düşüncelerimi istediğim duruma odaklamak ve bana gerçekten neyin hizmet ettiğini ayırt etmek için, güzel bir meydan okuma. (Pratik, pratik, pratik!)
Kafamın içi ne kadar sessiz bir hale geldi! Hepimizin birbirimize bağlı olduğu Bilinçüstü’nden, Benim Kitabım sana, istediğin duruma giden heyecanlı yolda rehberlik edecektir.
Şimdi rezervasyon yaptır, iyi yolculuklar dilerim!
Esther van Amstel

Ben duygulardan hareket eden ve hislerinden seçim yapan bir insanım.
Çalışma alanımda günlük tezahür ile yapmam gereken çok şey var. Kafamdan sürekli: ‘Yarın için yeterince iş olacak mı?’, ‘Peki ya ertesi gün?’, personel sorunları gibi sorular geçer.
Bu günlük rutin, beni öyle esir alırdı ki, gelecek hafta / ay / yıl / yıllar hakkında çok az düşünebilir ve hayal edebilirdim.
Benim Kitabımın konular sayesinde, yaşadığım şu an ile daha bilinçli bir şekilde meşgulüm ve olup biteni daha kolayca bırakabiliyorum. Bir tatil rezervasyonu yapıyormuşsun gibi ortaya çıkan rezonans düşüncesi ve onu kapsayan hayal, tam bana göre. Yapı olarak seçimlerimi yaparken zaten duygularıma başvururum ve bunu kendim ve çevrem için istediklerime mükemmel bir şekilde uygulayabilirim.
Benim Kitabım seni olduğun kişiden daha fazlası haline getirecek olan ve aslında tüm bu zaman boyunca zaten değiştirmeyi düşündüğün mevcut düşünce biçimini değiştirmene yardım eder. Ben Bilinçüstü’yüm ve bu Benim Kitabım.
Sieb Elzinga